2014 Dekorasyon Modası

11 Ocak 2014
1.829 kez görüntülendi

2014 Dekorasyon Modası

Evinizde ki eşyalardan sıkıldınız ve yeni değişimler yapmak istiyorsunuz o zaman işe dekorasyon değişimi ile başlayabilirsiniz. Hem fikir edinmek adına hem de farklı aksesuarlar için bakalım neler varmış?

2014 dekorasyon modası içinde şeffaflık ön planda. Şeffaf vazolar, şeffaf saksılar ile başlayan bu müthiş aksesuarlar zarifliği sevenler için kaçırılmayacak ürünler arasında. Şeffaf objeler farklı renk ve modellerle tasarlanmıştır. Evinizde şıklığı yakalamak ve huzurlu bir ortam yaratmak için şeffaf obje seçimleri yapabilirsiniz.

seffaf saksi 2014 ev eşyası modasında öne çıkan kafes sandalye, kafes masa gibi ürünler ile evinizde ki tasarımı değiştirebilirsiniz. Fazla abartıya kaçmadan ufak tefek kafes dekorasyon modelinde ki aksesuarlar ile evinizi renklendirebilirsiniz.

kafes sandalye

Evinizin lüks olması ve ağır tonlar ile modayı yakından takip etmek için altın, pirinç, bakır ve gümüş metallerden oluşan eşyaları tercih edebilirsiniz. Bu metallerin içinden birini seçerek tek renk şeklinde kullanmanız daha doğru olur. Aksi halde renk karışımı yaparsanız ortaya kötü bir dekor ve tasarım çıkabilir. Fazla abartmadan ev şıklığını sağlayabilirsiniz.

altin varak dekorasyon

Ninelerimizin evlerinde bulunan günümüzde az sayıda evde rastladığımız ahşap dekorasyon, doğayı bize getiren sağlıklı eşyalardır. İsterseniz bir bağ evini isterseniz de bir modern evi bu şekilde dekore edebilirsiniz. Ahşap sehpa, ahşap çerçeve, ahşap kitaplık gibi bir çok seçeneğe sahiptir.

ahsap dekorasyon

Dekorasyon

2014 Dekorasyon Modası Haberine Ait Etiketler

2014 Dekorasyon Modası Haberini Sosyal Ağlarda Paylaş

2014 Dekorasyon Modası Yorumları

2014 Dekorasyon Modası Henüz yorum yapılmamış.

Listing all pages